♥ The Vampire Diaries RPG ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» "Aqualand"
Фонтанът на желанията Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 4:19 pm by Jennie Adams

» Wiiikiee Cuparr
Фонтанът на желанията Icon_minitimeНед Юли 29, 2012 6:09 pm by Wiiktorriya Cupar

» Alexandra Katerina Belikov
Фонтанът на желанията Icon_minitimeПет Юли 27, 2012 10:55 am by Bεllα Dαrκsσυl

» Другарче за РП
Фонтанът на желанията Icon_minitimeЧет Юли 26, 2012 11:00 am by Jennie Adams

» Търся си ...
Фонтанът на желанията Icon_minitimeПет Юли 20, 2012 4:47 pm by Jennie Adams

» Който пише последен е най-сладкият !
Фонтанът на желанията Icon_minitimeПет Юли 20, 2012 11:32 am by Катрин Блейд

» Damon Salvatore
Фонтанът на желанията Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 12:24 pm by Bεllα Dαrκsσυl

» Jennie Adams
Фонтанът на желанията Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 1:38 pm by Bεllα Dαrκsσυl

» ^ Флууд ^
Фонтанът на желанията Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 7:30 pm by Elena Gilbert.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 35, на Вто Ное 16, 2021 11:38 pm
Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Wiiktorriya Cupar

Нашите потребители са написали 1315 мнения in 206 subjects

Фонтанът на желанията

2 posters

Go down

Фонтанът на желанията Empty Фонтанът на желанията

Писане by Bεllα Dαrκsσυl Вто Дек 13, 2011 8:00 pm

Фонтанът на желанията 4141795p
Bεllα Dαrκsσυl
Bεllα Dαrκsσυl
Administrator
Administrator

Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя: С една дума Ейвъри е себична кучка. Мисли само за себе си и не й пука за другите. С нея не е добре да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и обожава да плете интриги. Не обича когато някой й нарежда и веднага го ликвидира. Обича да рискува и винаги печели. Не вярва в истинската любов.

https://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Катрин Пиърс Нед Дек 18, 2011 7:44 pm

Бяха изминали доста години откакто не бях стъпвала в Мистик Фолс, вече беше време да се върна и да припомня на Деймън и Стефан за съществуването си , но нова не беше единствената причина заради която се върнах. Исках да се запозная с двойничката си и да се уверя с очите си дали наистина прилича на мен. Както и да е плановете ми трябваше да почакат малко. След като се настаних в новия си дом реших да изляза и да се поразходя. Излязох навън и започнах да се разхождам из центъра на града, определено мястото се беше променило доста за последните сто и няколко години, все още можех да си представя улиците на града по начина по които изглеждаха преди, но разбира се това беше само илюзия. Всичко се беше променило и никога нямаше да бъде както преди. Докато ходех бавно из центъра на градчето стигнах до едни фонтан, не беше нищо особено, бях виждала много по-големи и по-хубави, но ми харесваше. Сливаше се идеално с обстановката. Видях някакво русо момиче дa стой до фонтана, реших да я заговоря .
- Здравей... - поздравих аз и се усмихнах, като сложих едната си ръка на краста .
- Аз съм Катрин!
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire

Брой мнения : 112
Join date : 17.12.2011
Age : 28
Местожителство : Мистик Фолс

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Bεllα Dαrκsσυl Нед Дек 18, 2011 8:03 pm

Вървях разгневена по улиците на града и вече обмислях плана си за отмъщение на онова кученце на Луцифер. Реших да отида на някое спокойно място. Запътих се към центъра на града. Фонтанът на желанията ми привлече погледа и тръгнах към него. Седнах на ръба му и докоснах кристалночистата му вода. Огледах се и забелязах, че косата ми е леко разчорлена. Намръщих се, извадих си огледалцето и гребена и сресах косата си. Оправих гланца си и вече изглеждах добре. Изведнъж едно момиче ме заговори. Поздрави ме и ми се представи. Казваше се Катрин и изглеждаше приятелски настроена. Заличих гнева си и й се усмихнах дружелюбно.
- Аз съм Бела - представих й се. Двете се усмихнахме и започнахме да изграждаме някаква връзка. Катрин седна до мен.
- Ти май си нова тук - попитах я - не съм те виждала преди?
Bεllα Dαrκsσυl
Bεllα Dαrκsσυl
Administrator
Administrator

Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя: С една дума Ейвъри е себична кучка. Мисли само за себе си и не й пука за другите. С нея не е добре да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и обожава да плете интриги. Не обича когато някой й нарежда и веднага го ликвидира. Обича да рискува и винаги печели. Не вярва в истинската любов.

https://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Катрин Пиърс Пон Дек 19, 2011 5:57 pm

Самодоволната усмивка се изписа на лицето ми, но побързах да я скрия и се усмихнах "мило". Колкото и да се опитваше не можеше да скрие колко ядосана беше всъщност. Седнах до нея. Веднага усетих, че не е човек. Хммм явно в този град вече имаше повече свръхестествени същества отколкото хора, това донякъде беше добре, можехме да си имаме свой собствен град без досадните хора да ни се пречкат. Беше хубаво дори да си го представя.
- Да нова cъм, но смятам да остана в града за известно време... - започнах да си играя с един кичур от косата си докато чаках реакцията на момичето.
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire

Брой мнения : 112
Join date : 17.12.2011
Age : 28
Местожителство : Мистик Фолс

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Bεllα Dαrκsσυl Вто Дек 20, 2011 4:19 pm

Вече не бях толкова ядосана след запознанството ми с Катрин. Тя седна до мен и мигом разбрах защо не я бях усетила преди малко до мен - тя не беше човек. Катрин седна до мен и започна да върти кичур от косата си на пръста. Седяхме мълчаливо сигурно около една минута, но аз не издържах повече. Беше ми любопитно да разбера какво същество е тя. Реших да не й задавам директно въпрос като "Ти какво си?", а да карам заобиколно. Обичах да разигравам и да си играя така с другите. Подсмихнах се и започнах темата за вампирите в Мистик Фолс.
- Катрин, тъй като си нова сигурно не си чувала, че тук, в Мистик Фолс не живеят само хора - попитах я с интерес и лека усмивка се появи на лицето ми. Тя ме погледна с престорена изненада.
- Чувала ли си за .. вампирите? - попитах я и с интерес зачаках отговора й.
Bεllα Dαrκsσυl
Bεllα Dαrκsσυl
Administrator
Administrator

Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя: С една дума Ейвъри е себична кучка. Мисли само за себе си и не й пука за другите. С нея не е добре да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и обожава да плете интриги. Не обича когато някой й нарежда и веднага го ликвидира. Обича да рискува и винаги печели. Не вярва в истинската любов.

https://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Катрин Пиърс Чет Дек 22, 2011 11:24 am

Хммм интересно! Явно тя бе разбрала, че не съм човек, обичах игричките и щом искаше да си играем щях да го направя. Погледнах невинно към нея и свих рамене.
- Мне не съм чувала, но аз не вярвам във вампири, те съществуват само по филмите... - усмихнах 'и се. Знаех, че не ми е повярвала, но това нямаше значение, щях да накарам русокаската да си признае, че е вампир, въпреки че едва ли щеше да ми бъде лесно да го направя.
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire

Брой мнения : 112
Join date : 17.12.2011
Age : 28
Местожителство : Мистик Фолс

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Bεllα Dαrκsσυl Чет Дек 22, 2011 2:38 pm

Изглежда Катрин приличаше на мен - обичаше игричките и съответно - да манипулира. Тя се престори на ударена и каза, че не е чувала тук да има вампири. Изгледах я учудено.
- Нима .. не си ли чувала, че преди векове тук е гъмжало от вампири. Хората не са могли да вярват на никого, търсели са най-различни начини да се предпазят, докато не открили билка, отслабваща Силата на вампирите. Така хората разбирали кой е вампир и кой не. След това прочистили града от тях .. - разказах й историята накратко, а Кат ме изгледа изненадано.
Bεllα Dαrκsσυl
Bεllα Dαrκsσυl
Administrator
Administrator

Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя: С една дума Ейвъри е себична кучка. Мисли само за себе си и не й пука за другите. С нея не е добре да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и обожава да плете интриги. Не обича когато някой й нарежда и веднага го ликвидира. Обича да рискува и винаги печели. Не вярва в истинската любов.

https://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Катрин Пиърс Пет Дек 23, 2011 5:52 pm

Извъртях безразлично очи, обичах игричките, но започваше да ми писва.
- Всъщност съм чувала, дори живеех в Мистик Фолс по онова време... -усмихнах се леко, когато си спомнях за изминалите дни. Бях толкова щастлива тук.
- Да престанем с игричките русокоске и двете сме вампири, няма нужда да се преструваме... - определено не беше очаквала да кажа точно това, но аз бях пълна с изненади, човек винаги можеше да се изненада от мен. Беше хубаво да срещна някой като мен за първи път от доста време бях близо до вампир.

ПП Глупости :(
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс
Vampire
Vampire

Брой мнения : 112
Join date : 17.12.2011
Age : 28
Местожителство : Мистик Фолс

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Bεllα Dαrκsσυl Съб Дек 24, 2011 9:56 am

Изражението на Катрин показваше, че вече й писва от тези игрички. Тя каза, че е живеела в Мистик Фолс по онова време и знае за тези неща. Незабележима усмивка се прокрадна на лицето й .. и тя си призна. Каза, че знае, че аз съм вампир и, че и аз знам, че тя е вампир. Изгледах я невярващо. Не очаквах точно сега да каже точно това .. Катрин беше пълна с изненади. Изгледах я с интерес и се засмях леко.
- Е .. вече знаем какви сме .. честно казано тук отдавна няма много вампири. Не е като преди. Та .. Катрин .. разкажи ми малко за себе си. - полюбопитсвах и тя се съгласи.
Bεllα Dαrκsσυl
Bεllα Dαrκsσυl
Administrator
Administrator

Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя: С една дума Ейвъри е себична кучка. Мисли само за себе си и не й пука за другите. С нея не е добре да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и обожава да плете интриги. Не обича когато някой й нарежда и веднага го ликвидира. Обича да рискува и винаги печели. Не вярва в истинската любов.

https://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Фонтанът на желанията Empty Re: Фонтанът на желанията

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите