♥ The Vampire Diaries RPG ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» "Aqualand"
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 4:19 pm by Jennie Adams

» Wiiikiee Cuparr
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeНед Юли 29, 2012 6:09 pm by Wiiktorriya Cupar

» Alexandra Katerina Belikov
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeПет Юли 27, 2012 10:55 am by Bεllα Dαrκsσυl

» Другарче за РП
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeЧет Юли 26, 2012 11:00 am by Jennie Adams

» Търся си ...
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeПет Юли 20, 2012 4:47 pm by Jennie Adams

» Който пише последен е най-сладкият !
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeПет Юли 20, 2012 11:32 am by Катрин Блейд

» Damon Salvatore
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeЧет Юли 19, 2012 12:24 pm by Bεllα Dαrκsσυl

» Jennie Adams
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 1:38 pm by Bεllα Dαrκsσυl

» ^ Флууд ^
Кафе "Purple Dreams" Icon_minitimeСъб Юли 14, 2012 7:30 pm by Elena Gilbert.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 35, на Вто Ное 16, 2021 11:38 pm
Статистика
Имаме 39 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Wiiktorriya Cupar

Нашите потребители са написали 1315 мнения in 206 subjects

Кафе "Purple Dreams"

3 posters

Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Кафе "Purple Dreams"

Писане by Bεllα Dαrκsσυl Сря Дек 14, 2011 1:19 pm

Кафе "Purple Dreams" 4143367c
Bεllα Dαrκsσυl
Bεllα Dαrκsσυl
Administrator
Administrator

Брой мнения : 329
Join date : 11.12.2011
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя: С една дума Ейвъри е себична кучка. Мисли само за себе си и не й пука за другите. С нея не е добре да си имаш работа. Пада си по грубите игрички и обожава да плете интриги. Не обича когато някой й нарежда и веднага го ликвидира. Обича да рискува и винаги печели. Не вярва в истинската любов.

https://rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Re: Кафе "Purple Dreams"

Писане by Ребека Съб Дек 17, 2011 11:13 am

Днес беше поредния ми скучен ден и реших малко да се поразходя.Реших,че ще отида в някое кафе и започнах да се оправям.Косата-нея нямаше нужда да я къдря или да я изправям.Беше във вида в който си я харесвах.Облякох някакъв сив потник,дънки,сложих гердан,гривна и обици.За грим само спирала и гланц за устни.Набутах каквито неща там щяха да ми потрябват в една чанта,която си избрах,обух обувки с нисък ток и тръгнах към кафе "Purple Dream" тъй като то ми беше любимо. Беше само на 10 минути от къщата,но какво толкова.Когато пристигнах седнах на една маса и зачаках сервитьорката да дойде.Столовете там бяха толкова удобни и бяха с формата на ръка.Момичето имаше късмет,че не се забави много попита ме какво искам за пиене,а аз казах:
-Две кафета 3 в 1 в една чаша.-и със силната надежда,че ми е разбрала поръчката,защото някой път се е случвало да идват да ме питат пак,други не донасят това което искам и така на татък...
Ребека
Ребека
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 58
Join date : 14.12.2011

Върнете се в началото Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Re: Кафе "Purple Dreams"

Писане by Anelin Brook Съб Дек 17, 2011 12:05 pm

Днес реших да отида до мола за да си купя нови дрешки.Стигнах до кафето"Purple Dreams"и реших да вляза понеже бях изморена и чантите ми бяха пълни.Вътре беше пълно имаше само едно място до едно момиче .Отидох при нея и я попитах:
-Можели да седна тук?-Усмихнах се.Тя ме изгледа странно и каза.
Anelin Brook
Anelin Brook
Demon
Demon

Брой мнения : 24
Join date : 16.12.2011

Върнете се в началото Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Re: Кафе "Purple Dreams"

Писане by Ребека Съб Дек 17, 2011 12:28 pm

-Сядай.-казах всъщност без да ми пука дали ще го направи или няма имайки в предвит какъв тон и говорех.Докато бавно си пиех кафето вече мислех план какво да правя с нея.Определено нямаше да седя ей така и само да я гледам.Всякакви неща се въртяха в този момент в откачената ми глава.Да я изям сега не мога.Да се запознаем пък последа и видя сметката? Нямах идея,но щеше да ми хрумне все нещо.А и трябва да направим деня по-интересен.Не обелвах нито думичка. Пиех глътка от кафето си през 2 минути,че чак ми стана прекалено горчиво и гадно и вече не исках да го пия.Но преди да му се намръщя си задържах в устата една глътка и уж без да искам я изплюх върху нея и казах:
-Толкова често пийвах от това кафе,че изведнъж ми стана горчиво и супер гадно.-вдигнах рамене и се усмихнах дяволито,а тя мен уникално ядосано.Не ме беше страх,защото мислех,че е човек,а и да знае за вампирите едва ли притежава камата с,която да убие древен и на всичкото отгоре аз съм безсмъртна заради дарбата ми.Не се чувствах застрашена.Чаках да и видя реакцията сега само това ми оставаше...
Ребека
Ребека
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 58
Join date : 14.12.2011

Върнете се в началото Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Re: Кафе "Purple Dreams"

Писане by Anelin Brook Съб Дек 17, 2011 1:16 pm

Както си стояхме тя ме оплю с кафе.Очите ми станаха черни и се ядосах,но се опомних.Усмихнах се взех една кърпичка и се избърсах.
-Няма нищо.-Станах платих си сметката и излязох.Както си вървях изведнъж тя застана пред мен.Учудих се как може да е толкова бърза,но после се досетих.Тя беше вампир.Усмихна се дяволито.
Anelin Brook
Anelin Brook
Demon
Demon

Брой мнения : 24
Join date : 16.12.2011

Върнете се в началото Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Re: Кафе "Purple Dreams"

Писане by Ребека Съб Дек 17, 2011 3:08 pm

Когато застанах пред нея очите ми почервеняха,вените се показаха под очите ми и зъбите ми се оголиха.Когато се опитах да я захапя тя ме удари така,че отидох на сигурно 15 метра далечина.
-По дяволите.-измрънках си под носа.Тя се върна,а аз не се предавах и отново и налетях,но тя пак се оказа по-силна.
-Какво си ти по дяволите?-казах задъхано и се спрях.Всъщност аз си бях причината тя да ме пребие.Тя е нямала това намерение що ли за скучен човек.След като тя мълчеше и се усмихваше дяволито викнах:
-Можеш поне да ме зарадваш и да говориш.-погледа ми беше любопитен,но пък това момиче ме изнервяше.
Ребека
Ребека
Original Vampire
Original Vampire

Брой мнения : 58
Join date : 14.12.2011

Върнете се в началото Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Re: Кафе "Purple Dreams"

Писане by Anelin Brook Нед Дек 18, 2011 7:17 pm

Оказах се по силна от нея,а тя беше вампир.Не обичах да създавам проблеми не съм такъв човек,но когато се наложи можех да бъда истински кошмар.Макар,че бях по слаба от другите същества обичах първо да ги атакувам силно и да мълча това ги изнервяше.Отново я атакувах силно и продължих да вървя.Явно се беше ядосала и отново застана пред мен този път успя да ме повали на земята.Точно да ме захапе аз я блъснах на страни.
-Явно не се отказваш лесно.-погледна ме и дяволито се усмихна.
Anelin Brook
Anelin Brook
Demon
Demon

Брой мнения : 24
Join date : 16.12.2011

Върнете се в началото Go down

Кафе "Purple Dreams" Empty Re: Кафе "Purple Dreams"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите